Komunikat Kapituły Nagrody z dnia 11 marca 2017

Kapituła na posiedzeniu w dniu 11 marca 2017 nominowała do Nagrody 2017 ośmioro lekarzy:

  1. Wojciech Augustyn Bąkowski [Łomża]
  2. Paweł Grabowski [Michałowo]
  3. Anna Jackowska [Białystok]
  4. Piotr Kosiorek [Białystok]
  5. Krzysztof Kuczyński [Choroszcz]
  6. Jerzy Pawluk [Hajnówka]
  7. Bożena Sobkowicz [Białystok]
  8. Robert Łukasz Zbucki [Białystok]

Nazwisko Laureata Nagrody 2017 zostanie ogłoszone podczas uroczystości wręczenia Nagrody.

Laureat otrzyma statuetkę autorstwa rzeźbiarki Małgorzaty Niedzielko, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pieniężną.

Uroczystość odbędzie się 8 kwietnia 2017 w Galerii Sztuki Arsenał w Białymstoku,
ul. Adama Mickiewicza 2. Początek o godz. 16.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w uroczystości.

Lista wszystkich lekarzy zgłoszonych do Nagrody 2017:

  1. Marek Bakunowski [Białystok]
  2. Wojciech Augustyn Bąkowski [Łomża]
  3. Tadeusz Borowski-Beszta [Białystok]
  4. Zofia Boroń [Białystok]
  5. Artur Bossowski [Białystok]
  6. Jan Busiński [Nowinka]
  7. Jan Czaban [Białystok]
  8. Ewa Czerech [Białystok]
  9. Paweł Grabowski [Michałowo]
  10. Anna Jackowska [Białystok]
  11. Maria Janucik-Gacuta [Białystok]
  12. Mirosława Jańczuk-Nazaruk [Siemiatycze]
  13. Wiesław Jaroszewicz [Białystok]
  14. Jolanta Kacprzak-Wojtulewicz [Białystok]
  15. Maciej Kaczmarski [Białystok]
  16. Jarosław Kiełbaszewski [Hajnówka]
  17. Paweł Knapp [Białystok]
  18. Piotr Kosiorek [Białystok]
  19. Zbigniew Kossakowski [Bałystok]
  20. Zofia Kotlarska-Moroz [Białystok]
  21. Leszek Kozłowski [Białystok]
  22. Krzysztof Kuczyński [Choroszcz]
  23. Wojciech Maciejewski [Łomża]
  24. Elżbieta Markowska [Białystok]
  25. Tomasz Markowski [Choroszcz]
  26. Paulina Masalska [Hajnówka]
  27. Jerzy Pawluk [Hajnówka]
  28. Andrzej Popow [Hajnówka]
  29. Małgorzata Rakus [Białystok]
  30. Krzysztof Rogowski [Białystok]
  31. Krzysztof Sendrowski [Białystok]
  32. Bożena Sobkowicz [Białystok]
  33. Jakub Tomaszewski [Białystok]
  34. Jerzy Wojnar [Białystok]
  35. Robert Łukasz Zbucki [Białystok]